Novinky

28.02.2018

Koukám, že jsme opět dlouho neaktualizovali. Nějak nám ten čas letí. Popravdě počasí na vycházky není a Drakuše se rozhodla přesrsťovat stylem "lepra", takže byla jistý čas nefotitelná. Teď už se to trochu zlepšilo, ale pořád to je náš malý vypelichanec.

A napsal nám Draco!

Dobrý den, už týden se Vám chystám napsat. Zžili jsme se perfektně, Draco je skvělý. Seznámení s velkými psy proběhlo bez problému, řekli bychom, že se víc boji oni než Draco 😁 je to torpédo. Očkováni také v pořádku, byl šikovný,  všem se moc líbil a pan doktor říkal, ze je vše jak má být. Zrovna je ve fázi “pelichání” a ztmavnul. Ouška jsme podlepovali jen párkrát, drží krásně. Akorát když je unavený, tak občas padají. Až budeme mít cestu vašim směrem, tak bychom se mohli zastavit, aby jste sama posoudila jak prospívá.
V příloze zasilam par fotek.


24.01.2018

Denynka odjela do nového domova. Bude posilou v CHS Faheroz a první zprávy jsou báječné. Naprosto v pohodě se zařadila do smečky a učí je pořádné lumpárny ! laugh Draco už má také své pánečky, ale ještě chvilku si počká, než mu pánečci připraví pelíšek v jejich novém bydlení. Bude to začátek pro všechny tři, tak jim budem držet palce. A aby se tady ti dva nenudili, začali jsme s výcvikem. No výcvikem, na výcvik potřebujete spolupracující a ovladatelné psy, takže jsem začali přípravu na to ovládání. Dráčata dostala obojky. Čekala jsem to horší. Pár podrbání a už se zase řádí. Obojek je vlastně super věc na tahání toho druhého! Na konec už musel Draco Drakinu brzdit (viz foto vpravo dole wink ).


13.01.2018

Končně byla trocha času a tak jsme zase aktualizovali Dráčata - vrh D.

TOPlist