Novinky

13.09.2017

Dlouho jsme nic nedoplňovali, pravda, my si prostě užívali prázdniny. Ale prázdniny skončily, tak šup do práce! U Igorka to znamená šup na výstavu. A byl šikovný kluk jeden. Na klubové výstavě zístal svůj první titul CAC ve třídě šampionů. Je to můj borec na konec! Posudek najdete v sekci Výstavy.

A taky nám, konečně, došly pozdravy od Cassidy (Cairistiona Bohemica felicitas). Přestože vypadá jako diblík a andílek, je to neskutečné čertisko a s míčkem i spí!


08.07.2017

Takhle si užívá léto Cassian. Jo "láska je láska" a on je miláček. heart


16.6.2017

Nějak dlouho jsme nic nedoplnili! Hned to napravuji. Tady je pár fotek z mučení ehm focení holek jen tak na zahradě.


10.04.2017

Chlubím se, částečně cizím peřím. Naše první vnoučátka (otec Acheron Bohemica felicitas), jsem na ně tak pyšná. Opravdu se moc povedli! heart kiss

Carllai & Carrie Ocean of Fortune - 7 týdnů


 


03.04.2017

Počasí nám připravilo překrásný víkend. Sobota patřila agilitění (fotky nemám neb vyfotit vlastní psy při agility vážně nejde). V neděli jsme vyrazili na procházku na naše oblíbené místo. Já se těšila na focení žabiček, ale ty se bohužel rozhodly "ubytovat" uprostřed rybníčku. Slyšet je bylo velmi dobře, vidět ovšem nikoliv. Tak to focení zase odskákaly jen holky laugh .


13.03.2017

V sobotu jsme zahájili agility sezónu. Nejhorší jsem samozřejmě byla já. Další rok a zimní kila navíc jsou znát. Nějak jsem Izzynce nestíhala, ale Orinka je kámoška, její tempo nepřekračuje rychlost chůze. wink


05.03.2017

Včerejší počasí bylo krásně jarní. To teplo a sluníčko jsme si užili na pořádné procházce. A abychom si to mohli všichni pořádně užít a nikdo nikoho neotravoval, vyprdli jsme se na dlouhé focení. Takže jedno foto za všechny:


01.03.2017

S hrdostí oznamujeme, že se nám narodila vnoučátka. Pravda Orince je to tak nějak šumafuk, ale já jsem hrdá a pyšná chovatelka. Velice děkuji chovatelce Magdě Jakubíkové (CHS Ocean of  Fortune) a už se moc těším, až maličké uvidím. Zatím jen foto od chovatelky:


19.02.2017

Dnešní nádherná procházka na Javorné byla opět skvělá. Na sluníčku 20st. - to už by šlo! 

A jedna s kámošema wink


06.02.2017

Vyrazila jsem s Igorkem na první letošní výstavu. Svůj cíl, získat alespoň jeden CAC, jsme si splnili, takže tuto výpravu můžeme považovat za úspěšnou. Igorek má z obou dnů krásné posudky, choval se naprosto vzorně (on to ani jinak neumí), dokonce i moje tchýně, ke které jsme se nakvartýrovali a která se bojí psů, o něm prohlásila, že je to skvělý a hodný pejsek. A to je tedy prosím ještě větší úspěch než nějaký CAC! wink
Posudek najdete v sekci Výstavy.


14.1.2017

I Cairistiona "Cassidy" poslala pozdravy - Vrh C.


5.1.2017

Dorazily zprávy od Borgii, Bathymaas a Cassiana - Vrh B, Vrh C.

TOPlist