Vrh D

ze spojení

                        Disques Victoire Ornamente Clé de sol       x        Cherubín z Pantoflíčku                                                                                              21,5 cm / 1.95 kg / patela 0/0                                            23 cm / 2,20 kg / patela 0/0                                                     (heterozygot na žlutou)                                                        (heterozygot na žlutou)  

 

                x                

 

Daenerys Bohemica felicitas  

Narozena: 10.11.2017
Váha: 93 g
Barva: žlutá

Jméno podle postavy z knihy Game of thrones - Daenerys Targaryen - matka draků. V knižní předloze je Dany popisována jako třináctiletá dívka se stříbřitě světlými vlasy a fialovýma očima, menšího vzrůstu a štíhlé postavy. - Až na ty oči, celá naše princezna!

 

Drakie Bohemica felicitas 

Narozena: 10.11.2017
Váha: 128 g
Barva: černá s pálením

Jméno podle knihy Sophie Jordan. Drakie = potomek draků

 

Draco Bohemica felicitas 

Narozen: 10.11.2017
Váha: 102 g
Barva: žlutá
Jméno podle postavy ze série Harry Potter - Draco Malfoy - blonďáček, který na konec nebyl takový lump, jak se zdálo.
 

09.12.2017

Včera byly Dráčatům 4 týdny. Popravdě taková štěňata jsem ještě neměla! Překvapují mě svými dovednostmi a hlavně rychlostí každý den. Vrčí, štěkají, běhají (sice ještě trochu neohrabaně, ale žádní peciválové to tedy nejsou). A když jsem viděla s jakým zájmem očichávali Orinky misku, zkusila jsem jim dát trochu masa na ochutnání. Takovou rychlost, s jakou se na něj vrhli a snědli, jsem ještě u štěňat v necelých 4 týdnech neviděla. Jestli to tak půjde dál, tak mě asi brzo sežerou! laughwinkkiss


02.12.2017

Tak už se začínají projevovat. Nejšikovnější a nejzvídavější je Danynka (Daenerys). Draco bude pěkný vztekloun, jako první už umí vrčet. No a Drakynka to je prostě pohodářka, nikam nespěchá, nic neřeší, hlavně že je jídlo v dosahu.


25.11.2017

Jsou to 2 týdny co se narodila a největši novinou je, že už všechna koukají! Sice to ještě jsou taková "čínaňská" očička, ale je to pokrok. Jinak je vše OK (klepu to), miminka krásně přibírají (jak by taky né, když jsou přicucnuta snad 22 hodin denně) a Orinka se vzorně stará (i o sebe - na 100% využívá neomezený přísun živin).


*10.11.2017

Po delší odmlce se nám opět narodila štěňátka. Je to poslední vrh Orinky, tak doufáme, že je tam pokračovatelka rodu. Zatím je na vše ještě brzy, teď je nejdůležitější zdraví a pohoda maminky a miminek.

TOPlist